aparat

تهران ، شهریار دینارآباد روبروی داروخانه پلاک 10

 
 

 

 

0

شرایط و ضوابط ارسال کالا

امکان ثبت سفارش توسط مشتری به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته وجود دارد. اما پردازش سفارش و هماهنگی ارسال فقط در روزهای کاری امکان پذیر خواهد بود. (روز کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است) در صورت ثبت سفارش خارج از ساعات اداری، اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شود.
– تحویل کالا در تهران (منطقه 22): در صورت وجود موجودی کافی کالا در انبار، با ثبت سفارش و تایید پرداخت کاربر تا قبل از ساعت 15:00، سفارش کاربر پردازش و در نهایت تا 48 ساعت آینده تحویل داده خواهد شد. ساعت ها. در غیر این صورت، سفارش کاربر در ابتدای روز کاری بعدی پردازش خواهد شد.
-ارسال کالا به شهرستان (خارج از مناطق 22 گانه تهران): پس از ثبت سفارش هموطنان عزیز، در صورت موجود بودن موجودی کافی در انبار، سفارشات از طریق پست ارسال و تحویل داده می شود و به طور میانگین بین 2 تا 4 زمان می برد. روزهای کاری تا رسیدن محصولات به شهر.
قوانین قیمت گذاری کالا
– سیاست قیمت گذاری هومان مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت های ارائه شده برای شیرآلات بهداشتی و ساختمانی هومان قیمت های خرده فروشی مصوب و در سراسر کشور یکسان می باشد.
– لازم به ذکر است که قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده درج شده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده و عوارض و هزینه های بسته بندی، حمل و نقل و بیمه حمل و نقل بسته به شرایط سفارش در فرم سبد خرید پرداخت نمی کند. اطلاع داده می شود، ممکن است به طور جداگانه محاسبه شود.
100
تهران | شهریار | دینارآباد | روبروی داروخانه دکتر فربد | پلاک 10
info@houmansv.ir

نماد و مجوزها

جستجو

No Internet Connection